К разделам   Металлоизделия, инструмент  

Продаж та встановлення вхідних дверей, замків, захисної фурнітури, циліндрових механізмів, дотягувачів, виготовлення ключів.
13.01.2012

Продаж та встановлення вхідних дверей, замків, захисної фурнітури, циліндрових механізмів, дотягувачів, виготовлення ключів.. Надання консультації професійними майстрами. Магазин «Локсмастер на Подолі» пропонує варіантів, які будуть влаштовувати Вас за дизайном та зручністю. Ми разом з Вами обираємо компромісний варіант, який буде прийнятний вам за вартістю послуг та ступенем захисту оселі. Тут безліч варіантів – від заміни полотна дверей до заміни деяких найбільш слабких елементів Вашої дверної конструкції У погоджений Вами термін ми здійснюємо монтаж. Надаємо подовжений строк гарантії. Обслуговуємо у подальшому. У Вас ніколи не виникне проблем із заміною комплектуючих, з додатковими ключами. Тобто Ви можете розраховувати на 100% сервіс.
Контакты:, М. Київ, вул. Братська, 10/10, тел.: 044/ 494 3999
Оставил:info11@locksmaster.ua
Искать Продаж та встановлення вхідних дверей, замків, захисної фурнітури, циліндрових механізмів, дотягувачів, виготовлення ключів. в каталоге товаров
add company