Київська міська влада сприяла активній забудові лівого берега. Цей район перетворився на величезний спальний анклав. Він кожного ранку випліскує на чотири автомобільні мости майже півмільйона людей. Навантаження на мости у Києві вдвічі перевищує розрахункове. Це сприяє появі гігантських пробок. Експерти вважають, що для нормального сполучення між берегами Дніпра необхідно як мінімум сім автомобільних мостів і тотальна модернізація всіх автодорожніх розв’язок.

Існуючі мости потребують ремонту. За даними мерії, вони розраховані на проїзд 145 тис. машин на добу. Інтенсивність дорожнього руху між лівим і правим берегом в минулому році склала 330 тис. машин на добу. Найбільш завантаженим мостом є Московський, через який кожного дня проїжджає 127 тис. машин.

Це 38% від загального транспорту на столичних мостах. Ще третина припадає на Південний міст. Біля чверті загального автопотоку щоденно перетинає міст Патона. 13% від загального транспортного руху через Дніпро припадає на міст Метро. За інформацією комунальної корпорації «Київавтодор» лише для ремонту мостів потрібно приблизно 981 млн. грн.

add company