Губернатор Київської областi Вiра Ульянченко в iнтерв`ю "Киевским ведомостям" повiдомила про те, що область вирiшила видiлити пiд будiвництво Дiснейленду 200 гектарiв землi.

Губернатор повiдомила, що поки точно не вирiшили де буде побудований Дiснейленд, але припустила, що це може бути Обухiвський, Броварський або ж Бородянський район Київської областi.

"Я вiдразу ж поставила компанiям, якi займаються розробкою нашого Дiснейленду, умову: українськi нацiональнi мотиви. Тому, саме три козаки зi знаменитого нiмого українського мультфiльму стануть господарями обласного свiту казки", - говорить Ульянченко.

"Ми просили видiлити пiд рекреацiйну зону так званого Київ-Ленду 280 гектарiв землi. Тут спорудимо вiдкритий аквапарк, поставимо 28 атракцiонiв, закритий дельфiнарiй на 500 посадочних мiсць, екзотичний терарiум з крокодилами, акулами, метеликами та iншою живнiстю", - повiдомив директор компанiї-забудовника Iгор Фарбер.

Фарбер також повiдомив, що плата при входi в Київ-Ленд буде чисто символiчною - долар з людини, але за всi атракцiони, гiрки, видовища доведеться платити окремо. Директор компанiї-забудовника сказав, що будiвництво Київ-Ленду обiйдеться в 150 мiльйонiв євро, а найдорожчий атракцiон - американськi гiрки - коштує три мiльйони євро.

У серпнi минулого року мер Києва Леонiд Черновецький повiдомляв, що мрiє побудувати в Києвi Дiснейленд.

add company