У Днiпропетровську розпочато реалiзацiю проекту будiвництва елiтного житлового комплексу, що розташується на схилi Красноповстанської балки (центр мiста). Про це iнформагентству «Приднiпров’я» повiдомив головний архiтектор АТЗТ «НВО «Созiдатель» Микола Луценко.

Як стало вiдомо iнформагентству «Приднiпров’я», у мiстi, де зсуви є однiєю з найбiльш значних техногенних проблем, це перша спроба будiвельникiв подивитись на балки з корисної точки зору.
 
За iнформацiєю Миколи Луценка, проект передбачає оригiнальне архiтектурне використання рельєфу балки. Будiвництву передуватимуть iнженерно-геологiчнi дослiдження, протизсувнi заходи, роботи з укрiплення схилу балки тощо.
 
Iнiцiатором будiвництва виступила будiвельна компанiя «Созiдатель». Разом iз Союзом архiтекторiв України, компанiя об’явила конкурс на реалiзацiю iдеї, представивши на нього й свiй проект. За пiдсумками конкурсу, який тривав близько трьох мiсяцiв, саме проект «Созiдателя» було визнано переможцем, що дало старт реалiзацiї задуму днiпропетровських архiтекторiв.
 
За проектом, багатоповерховий комплекс включатиме повний набiр об’єктiв побутового обслуговування мешканцiв: торгiвельний комплекс, центр дозвiлля, дитячий комбiнат, ресторани тощо. Для кожної квартири буде облаштовано окрему автостоянку. Частину площi займуть об’єкти комерцiйної нерухомостi, зокрема готель та офiси.
add company