Позачергова сесія Луцької міської ради 13 грудня шляхом поіменного голосування «провалила» проект рішення депутата від УНП Анатолія Бубенщикова, яким фактично заборонялося будівництво автозаправної станції на вулиці Конякіна, 16.

Більшість депутатів від БЮТ утрималися від голосування, хоча за цей проект рішення агітував міський голова Богдан Шиба, котрий є членом партії ВО «Батьківщина». Про це повідомив власкор ЗІКу.
 
Зважаючи на численні протести мешканців прилеглих будинків, депутат Анатолій Бубенщиков ініціював додаткове включення питання про законність будівництва АЗС на вулиці Конякіна, 16 до порядку денного позачергової сесії.
 
При обговоренні депутат-бютівець Сергій Григоренко заявив, що рішення не готове до розгляду, оскільки не пройшло обговорення на профільній комісії, а депутатам не надано достатнього обґрунтування незаконності будівництва. Він запропонував створити спеціальну комісію з вивчення цього питання і винести його на розгляд наступної сесії.
 
Анатолій Бубенщиков заперечив, що доки комісія з’ясовуватиме обставини, підприємці встигнуть добудувати АЗС. Він запропонував скасувати рішення виконкому про надання дозволу на будівництво цієї АЗС, а також доручити профільній комісії ради у тижневий термін вивчити проблему і запропонувати виконкому або поновити дозвіл, або ж підтвердити заборону.
 
Частина депутатів настояла, щоб голосування за такий проект рішення було поіменним. Однак проект рішення, котрий підтримав своїм голосом і Богдан Шиба, набрало лише 21 голос із 39 присутніх – на два менше від мінімуму, при якому воно вважалося б прийнятим. Більшість бютівців від голосування утрималися.
 
Довідка ЗІКу.
 
Мешканці прилеглих до будівництва АЗС будинків вже двічі протестували проти будівництва АЗС на вулиці Конякіна, 16, зібравши підписи за його заборону. З огляду на це міський голова Богдан Шиба своїм розпорядженням тимчасово призупинив дію рішення про надання дозволу на це будівництво
add company