Наземний перехід біля залізничного вокзалу в Луцьку добудують до кінця 2007 року. Його проект удосконалять відповідно до сучасних вимог, зокрема обладнають ескалатором. Про це повідомив під час прес-конференції 12 грудня луцький міський голова Богдан Шиба.

Керівник міста стверджує, що будівництво наземного переходу від залізничного вокзалу до Завокзального ринку вестиметься паралельно з реконструкцією залізничної станції «Луцьк». Однак у нинішньому вигляді проект не відповідає сучасним вимогам, тож його удосконалять.
 
Споруджуватиметься наземний перехід в основному за кошти підприємців-інвесторів, які реалізовуватимуть нові будівельні проекти у районі Завокзального ринку, про що вже тривають конструктивні перемовини.
 
Для завершення будівництва, зі слів Богдана Шиби, потрібно приблизно 2,5-3 млн грн. На думку міського голови, ці кошти цілком можливо віднайти у 2007, аби до кінця року здати довгобуд в експлуатацію.
 
Довідка ЗІКу.
 
Наземний перехід біля залізничного вокзалу, будівництво якого розпочалося близько десяти років тому при міському голові Антону Кривицькому (через що його охрестили «мостом Кривицького»), через нестачу фінансування став одним із найвідоміших довгобудів обласного центру Волині.
add company