Попри протести природоохоронців підніжжя Лисої гори хочуть таки забудувати житлом економ-класу та офісами. Містобудівна Рада розглянула проект нового мікрорайону на вулиці Саперно-Слобідській. Утім направила його на доопрацювання, повідомляє 5 канал.

За словами автора проекту Сергія Вариводи, для майбутнього району відведена ділянка площею у три з половиною гектара. Оскільки місце є зсувонебезпечним і розміщене на схилі, тут зроблять підпорну захисну стіну вартістю в десять мільйонів доларів. Усі будинки зводитимуть на трирівневому стелобаті. Таким чином намагатимуться захистити їх від шуму. Оскільки поруч пролягає Столичне шосе, а також станція "Київ-Московський".
 
Також інвесторам доведеться розкошелитися, щоб перенести в інше місце всі міські комунікації. Забудовники впевнені, що репутація Лисої гори не зашкодить популярності майбутнього мікрорайону.
 
Сергій Варивода, автор проекту: "На сегодняшний день там строится здание двадцатитрьохэтажное, а с другой стороны площадки стоит автомойка. Вот между двумя обьектами... На сегодняшний день территория огорожена зеленым забором стоит. Это склон. Там ничего нету. На сегодняшний день там мусорник стоит. То есть, если у кого-то есть желание подняться и посмотреть - пока зима, пока туда хоть можна пролезть, потому что летом пешком туда не заберешься."
 
Раніше голова земельної комісії Київради Олексій Євлах запевняв, що жодного землевідведення в межах Лисогірського форту не буде. Оскільки ця територія є пам'яткою, котра охороняється законом.
add company