В Секретаріаті Будівельної палати України триває робота щодо створення механізмів формування позитивного іміджу членів Палати. Це передбачено п. 15 Концепції діяльності Будівельної палати України у 2007 році.

Як уже повідомлялося, рішенням Президії Палати від 05.02.2007 запроваджена Нагорода „Зірка Слави Будівельної палати України”, якою відзначатимуть колективи будівельних організацій за видатний вклад у вирішення будівельних, архітектурних та економічних проблем Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва, Севастополя, інших адміністративно-територіальних одиниць чи населених пунктів. Презентація цієї Нагороди для ЗМІ буде проведена.
 
На чергове засідання Президії Палати буде винесено питання про запровадження Пам’ятної медалі „Золота кельма”.
 
Передбачається встановити, що Пам’ятна медаль „Золота кельма” є професійною відзнакою, яка свідчить про вагомий особистий вклад працівника будівельного комплексу у розвиток будівельної галузі, про його значні особисті досягнення у будівництві та про високу професійну майстерність.
 
Медаллю нагороджуватимуть керівників, спеціалістів та представників робітничих професій різних спеціальностей за особистий високий професіоналізм.
 
Ескіз реверсу медалі, що підготовлений у корпорації „Столиця” творчим колективом на чолі з архітектором Юрієм Псковським, додається.
add company