Главный списокСухие смеси и комплектующие

Система утеплення з використанням будівельних сумішейСуть технології утеплення з використанням полягає в створенні на всій поверхні, яка утеплюється, стійкої на пошкодження, водостійкої і термоізоляційної оболонки, яка складається з таких шарів:

1. Загрунтована поверхня глибокопроникаючою грунтовкою Greinplast U;
- застосовується для укріплення поверхні, у випадку старої штукатурки

2. Клей до пінополістирольних плит (Greinplast KS)

3. Шар термоізоляції і акустичної ізоляції (пінополістирольні плити ПСБ-25-С) із використанням дюбелів для закріплення плит;

4. Сітка армуюча;
- рекомендується застосування сітки не менше 140 г/кв.м.

5. Клей для пінополістирольних плит і сітки, яким армується сітка (Greinplast K);

6. Після армування сітки поверхня прогрунтовується фарбою грунтуючою перед накладанням штукатурки;

7. Тонкошарова мінеральна або акрилова штукатурка (великий асортимент фактур і кольорів).

Споживачі висувають до будівельних матеріалів дедалі жорсткіші вимоги щодо їх надійності та якості. З допомогою якісних матеріалів можна зберегти тепло в приміщеннях, продовжити експлуатації споруди, надати їй архітектурної виразності.

Проблема збереження тепла в будинках актуальна для всіх типів будинків, незалежно від їх функціонального призначення. Адже чи не найбільше енергії втікає через стіни. Щоб зарадити справі власники почали дбати про утеплення своїх будинків. Існують кілька шляхів вирішення проблеми. Найбільшої популярності набуває захист стін будинків за допомогою спеціальних систем утеплення, які поєднують у собі захист із оздобленням. При цьому бажано, щоб у процесі роботи будівельники використовували усі комплектуючі від одного виробника, що потрібно для їх сумісності.

add company